Факультет міжнародних економічних відносин
Факультет міжнародних економічних відносин – один із найпрестижніших факультетів УжНУ і випускає одних із найзатребованіших спеціалістів не лише в Україні, а й за кордоном.
Студенти-міжнародники протягом навчання набувають глибоких фундаментальних знань у галузі міжнародних економічних відносин та міжнародного права, міжнародних відносин і зовнішньої політики, дипломатичної діяльності, навичок наукового пошуку та практичної роботи у сфері зовнішньоекономічного співробітництва, глибоко опановують кілька іноземних мов.
Студенти активно долучаються до науково-дослідної роботи: двічі на рік проводиться студентська науково-практична конференція, студенти під керівництвом викладачів факультету готують до друку статті у фахових виданнях, беруть участь у міжнародних стажуваннях, конференціях, літніх освітніх програмах, здобувають нагороди на всеукраїнських конкурсах наукових робіт.
Разом з професорсько-викладацьким складом студенти проводять тематичні заходи - «Дні Європи», круглі столи на цікаві та актуальні теми («Сучасні маркетингові технології на прикладі провідних компаній світу»), імітаційні заняття («Відкрите засідання Кабінету Міністрів України», політичні дебати на актуальні теми європейської інтеграції).
Колективи кафедр теорії та практики перекладу, прикладної лінгвістики ініціюють проведення різноманітних виховних та позааудиторних заходів, що проводяться іноземними мовами, зокрема розробку групових проектів («Роль реклами у сучасному бізнесі», «Сучасна англійська мова: її варіанти та їх особливості» тощо), випуск стіннівок іноземними мовами, щорічні святкування «Дня Перекладача», «Тижня лінгвіста», відзначення культурних подій з конкурсами та квестами.
Студенти-міжнародники спілкуються з іноземними гостями (послами, консулами іноземних країн, професорами з іноземних вузів-партнерів) на актуальні економічні та політичні теми. Молоді люди відвідують цікаві професійні екскурсії та отримують практичний досвід роботи на провідних підприємствах краю, в тому числі мають змогу проходити оплачувану практику і стажування.
Факультет активно співпрацює з вишами інших країн, а саме - з Університетом Джорджія (США), Братіславським економічним університетом (Словаччина), Будапештським університетом імені Лоранда Етвеша (Угорщина), Будапештським університетом імені Матвія Корвіна (Угорщина). Налагоджено зв’язки з університетами м.Орадея (Румунія), Полонійною Академією м. Ченстохов (Польща), Інститутом етнонаціональних досліджень Угорської академії наук, Пряшівським університетом та Трнавським університетом Святих Кирила і Мефодія (Словаччина), Орегонським державним університетом (США), іншими навчальними закладами.
Навчання проходить у світлих, обладнаних мультимедійною технікою аудиторіях. На факультеті облаштовано спеціалізовані тематичні кабінети – українсько-угорської, українсько-румунської, українсько-словацької та українсько-чеської дружби. Студенти, що приїхали з віддалених місцевостей, на період навчання забезпечуються гуртожитком.
Відповідальний за інформацію: Палінчак Микола Михайлович
Дата оновлення сторінки: 28.02.2019