Department of Neurorehabilitation with courses of medical psychology, pulmonology and phthisiology
Кафедра нейрореабілітації із курсами медичної психології, пульмонології та фтизіатрії створена в 2015 році, шляхом передачі курсів неврології, психіатрії та медичної психології із кафедри терапії та сімейної медицини на кафедру пульмонології, фтизіатрії та фізіотерапії. Попередня реорганізація кафедри проведена у 2013 році шляхом об’єднання кафедри фізіотерапії, медичної реабілітації та курортології із кафедрою пульмонології та фтизіатрії з курсами інфекційних хвороб та дерматовенерології.
Кафедра містить шість основних курсів: «неврології», «психіатрії», «фізіотерапії, медичної реабілітації та курортології», «пульмонології та фтизіатрії», «інфекційних хвороб», «дерматовенерології». Комплексна тема кафедри: “Особливості клініко-патогенетичних механізмів відновлення функції нервової системи після травматичних, інфекційних та судинних уражень на тлі захворювань інших систем”. Крім того, розроблено напрямки дослідження з навчально-методичної, науково-дослідницької, організаційно-методичної та виховної роботи за темою „Відновлювальне лікування хворих із захворюваннями внутрішніх органів, опорно-рухового апарату, нервової системи та оздоровлення вагітних”.
Робота кафедри спрямована на післядипломну підготовку: лікарів-інтернів, тематичне удосконалення та передатестаційну підготовку лікарів-неврологів, психіатрів, пульмонологів, фтизіатрів, інфекціоністів, дерматовенерологів, лікарів-фізіотерапевтів та лікарів лікувальної фізкультури, а також первинну підготовку (спеціалізацію) лікарів із цих дисциплін. Кафедра працює на базах Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А.Новака, Закарпатського обласного наркологічного диспансеру, Ужгородської центральної міської клінічної лікарні, ОКТМО “Фтизіатрія”, Обласної клінічної інфекційної лікарні, Обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру, ДУНПМЦ «Реабілітація», Закарпатського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру та клінічного санаторію «Карпати». Працівники кафедри беруть активну участь у науково-практичних конференціях, наукових товариствах (з кожної спеціальності 4 р. на рік) та щомісячних семінарах з практичними лікарями.
Відповідальний за інформацію: Пулик Олександр Романович
Дата оновлення сторінки: 28.02.2019